x

передзвонити

пошук

*Зареєстровані користувачі можуть швидше оформляти замовлення, відстежувати їх статус і переглядати історію покупок.

Авторизація

кошик

Як ми зробили успішну сумку-переноску для малюків

Розвиток бренду дитячих товарів COO COO™ почалося в 2015 році зі створення сумки-переноски для новонароджених.

Як зазвичай буває, мені сподобалося користуватися сумкою-переноскою або як їх ще називають, мобільною люлькою, для своїх власних дітей. Куплена в Києві сумка відомого німецького бренду використовувалася для перенесення першої доньки, потім перекочувала до друзів, потім до друзів друзів, а тепер готується зайняти почесне місце в майбутньому музеї нашої компанії ;)

Було ясно, що річ потрібна і зручна, особливо для активних і сучасних батьків, які не бажають проводити перші пів року після поповнення сім'ї в добровільному ув'язненні подалі від світу. Було вирішено налагодити виробництво.

Звівши до купи особистий досвід використання, думки друзів, а також озброївшись логікою, вирішили, що сумка-переноска COO COO™ повинна відповідати таким критеріям:

  • - Висока якість матеріалів і пошиття.
  • - Легкість і компактність - головна перевага порівняно з важкими люльками від дитячих візків і трикілограмових китайських аналогів.
  • - Максимально можливе використання натуральних тканин.
  • - Конкурентна ціна.

Майже за півтора року виробництва, ми кілька разів покращували конструкцію сумки-переноски. Ми міняли форму ручок, щоб вони зручно лягали навіть в мініатюрну ручку молодої мами. Ми налагодили роботу з постачальниками найкращих в Україні матраців з пам'яттю для наших переносок, ми зробили напівкапюшон більш ергономічним!

Уже кілька сотень щасливих батьків по всій Україні користуються нашими сумками-переносками. Скоро їх будуть тисячі і десятки тисяч. Так народжується нова легка промисловість нашої країни.

Купуючи наші сумки-переноски, ви можете бути впевнені в їх якості, і в тому, що при виникненні будь-яких питань, ви завжди отримаєте повноцінні і адекватні відповіді і рішення.

Будьте з COO COO™!

 

Віктор Скопінцев,

Засновник бренду і компанії

 

Україна. Київ. 24 лютого 2017 р